KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12555427
nr 1255 5427
Blandteknik
Bengt Rener, Slussen Söder. Signerad, daterad -88, ca 32x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:18:31
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr